Olman - úklidové služby, náhradní plnění, pult centrální ochrany, úklid

Olman - úklidové služby, pult centrální ochrany, náhradní plnění, úklid, úklidové firmy

Úklidové služby - Generální úklid stravovacího provozu ve FN Brno PDF Tisk Email

olman_fn_brnoV rámci poskytovaných úklidových služeb naše společnost zajišťuje pravidelný i jednorázový komplexní úklidový servis veškerých ploch – nejen úklid kanceláří, úklid firem a úklid domácností, ale také úklid sněhu, profesionální čistění podlah, čistění koberců, speciální úklidové práce, údržbu zeleně nebo ostrahu objektů.

Vyčistíme a vydezinfikujeme kuchyně, stravovací provozy s důrazem na vysokou kvalitu. S důrazem na vysokou kvalitu odvedené práce jsme provedli i generální úklid stravovacího provozu ve Fakultní nemocnici Brno.

Generální úklid zahrnoval: čištění podlah a větracích mřížek, kompletní čištění nábytku, zdí a stropů, mytí oken, rámů a parapetů, odstranění prachu z těžko přístupných míst, hloubkové čištění koberců, omytí a naleštění veškerého nábytku, včetně interiérových předmětů, naleštění lesklých skleněných povrchů, čištění a otření zařizovacích předmětů, čištění a omytí topných těles, vyčištění, omytí a naleštění kuchyňských spotřebičů, celoplošné omytí a naleštění obkladů včetně dezinfekce, … K zajištění všech úklidových, mycích a čistících prací jsme použili čistící prostředky, které mají potřebné výkonové parametry, čistící vlastnosti a jsou ekologicky nezávadné. Naše profesionální úklidová firma zvolila technologii úklidu tak, aby byly dodrženy hygienické normy a zároveň dosažena optimální cena úklidu. Úklidové práce jsme zajistili stálými pracovníky, které odvádí svou práci svědomitě a kvalitně.

Provádíme komplexní správu budov – úklid, úklid kanceláří, úklid domácností, úklid firem, speciální úklidové práce, úklidové služby, čistění koberců, údržba zeleně, ostraha objektů, bezpečnostní služby, … v Praze, v Brně, po celé ČR.